כורסאות בסגנון כפרי לגינה

מי מאתנו אינו אוהב את ההרגשה הכפרית בייחוד בגינה הפרטית שלו כאשר אנו דואגים להשקיע בה הרבה. היום יש סלונים גם לגינה ורבים רוכשים כורסאות בסגנון כפרי לגינה, היופי והרוגע שבכורסאות כפריות העשויות מקש או מעץ, הם אלה שעושים לנו את הגינה כה מיוחדת והאווירה היא בהחלט מזמינה. בארץ, הישראלים אוהבים לארח בגינתם המטופחת בייחוד ביממי הקיץ לערבי מנגל. כאשר הגינה היא מטופחת, ויש בה את הצמחייה, המזרקות וכן את הריהוט המיוחד שכולל גם את כורסאות בסגנון כפרי לגינה, אנו מתגאים כי אנו קוצרים הרבה מחמאות. אנו נהנים לשבת בגינה עם הילדים בערבים חמים ונעימים, ולכן, יש להתייחס לגינה כאל סלון שני שלה..

היכן כדאי לרכוש כורסאות וריהוט כפרי ?

יש היום חנויות מיוחדות של יבוא או כאלה שמייצרות רהיטי גן, וניתן למצוא בחלק מהן, שולחנות עץ לגן וכורסאות בסגנון כפרי לגינה. יש כאלה שיעדיפו כורסאות מרופדות בבדים צבעוניים, או בבדים בעלי צבע סולידי. רבים מעדיפים כורסאות העשויות מבמבוק או קש, היות ואלה הן כורסאות בסגנון כפרי לגינה, האופנה שחזרה שוב. הבמבוק הינו חומר חזק, ואינו מחייב בתחזוקה רבה, אלא לא להשאיר את כורסאות בסגנון כפרי לגינה, מתחת לשמש קופחת, ולחדש את הצבע מדי כמה שנים כמו באמצעות לכה מיוחדת ששומרת על הבמבוק או העץ, במידה והחלטתם שעץ הוא סגנון שיותר מדבר אליכם.  בכל גינה יש שטח, המיועד לישיבה יש כאלה שממקמים את ריהוט הגן שלהם תחת הפרגולה, ויש שמתחת לעצי צל.

שילוב של עץ וברזל בכורסאות כפריות לגינה

ניתן לראות הרבה סוגים של ספסלים כפרים המשולבים בחומרים כמו עץ וברזל, או בסוג נוסף של כורסאות בסגנון כפרי לגינה, שיש בו שילוב של עץ ופיוחי ברזל, זהו הסגנון הכפרי המובהק, הן ברהיטים כפריים בבית והן בגינה. רהיטים אלה, הם חזקים במיוחד ועמידים למשך הרבה זנים. יש יבואני ריהוט גן מאסיה ששם, ניתן למצוא מגון רב של ריהוט גן מיוחד שלא רואים בהרבה גינות או בתים. ניתן לבצע בירור לגבי ריהוט זה באמצעות האינטרנט או ביקור בחנויות המתמחות בממכר ריהוט לגן.

לקריאה נוספת: פתרונות הצללה